Haber

AK Parti Adayı Mete, seçim çalışmalarını Marmaris’te sürdürdü

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, seçim çalışmaları kapsamında Marmaris’i ziyaret etti.

Orman yangınında bazı evlerin yandığı Osmaniye Mahallesi’ni ziyaret eden Mete’yi mahalle girişinde muhtar Mehmet Şahin ve vatandaşlar karşıladı.

Mahalle sakinleriyle sohbet eden Mete, Marmaris’in büyük orman yangınlarında Osmaniye Mahallesi’nde yanan evlerin yerine bir yıl içinde yenisinin tamamlanıp teslim edildiğini söyledi.

Yangınların ardından 20’ye yakın evin yeniden yapıldığını belirten Mete, “Yeni evi 1 yılda teslim ettik.

Osmaniye’yi geçerek Bayır, Taşlıca, Söğüt, Bozburun, Turgut, Orhaniye ve Hisarönü mahallelerine giden Mete ve beraberindekiler, esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Mete, Bozburun Mahallesi’ndeki Bozburun futbol sahası yenileme çalışmalarını da inceledi.

Gazetecilere seçim çalışmalarını değerlendiren Mete, gittikleri mahallelerdeki vatandaşların farklı taleplerde bulunduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediyesi ve Marmaris Belediyesi vatandaşlarının karar ve tasarrufunda olan hususları ilettiklerini belirten Mete, şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımıza ‘Bu taleplerin çözümü bizim elimizde değil’ demediğimiz halde, ‘Biliyoruz ama siz yaparsanız yaparsınız, bu sorunları ancak siz çözersiniz’ demiyoruz. ‘hükümet siz misiniz?’ “Cevap verdik. Sorunları çözmek için çaba göstereceğimizi söyledik. Taşlıca ve Söğüt’te su yok. Su taşıdıkları Turgut’u da susuz bırakırlar. Hiçbir yolu yok. CHP’li liderler tarafından yönetilen büyükşehir ve ilçe belediyesinde ne su ne yol var. Ama vatandaşlar. “Analizini görüp bize gönderiyoruz. CHP’li belediyelerin veremediği hizmeti vatandaş istiyor. Çözüm için elbette çalışacağız.”

Mete’ye Marmaris ziyaretinde Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Muğla AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Ceylan Koca, İlçe SKM Başkanı Anıl Berk, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililerde eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu