Haber

Yine karıştı! Beşiktaş’ın Galatasaray’ı mağlup ettiği derbi sonrası Fenerbahçe’den tepki

SporToto Üstün Lig’in 32. haftasında Beşiktaş, galatasaray 3-1’lik skorla mağlup oldu. İki ezeli rakibin birbirine yaptığı göndermelerin ardından Fenerbahçe’den oldukça tartışmalı bir çıkış geldi.

YUSUF GÜNAY’IN BİR AMACI VAR

Fenerbahçe lideri Ali Koç, Yüksek Kurul’da “Bir köstebek var, eski bir bürokrat var” dedi. galatasaray ‘in eski Başkan Yardımcısı ve şimdi Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, derbiyi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile izledi. Sarı-Lacivertli taraftarlar bu meydanın ardından sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

“TUTARSIZLIK”

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Özbek ve Günay ile yan yana bu kareyi “Bu işte bir tutarsızlık var…” notuyla paylaştı.

“GURUR KÖRLÜĞÜ GETİRİR”

Yusuf Günay, Ali Koç’un çıkışında, “Koç Bey, bulunduğu konumun önemini ve niteliğini anlarsa, yakışıksız üslup ve söylemlere ihtiyaç duymaz. Büyük topluluklarda lider olmaktan onur ve gurur duyuyorum. büyük topluluklar büyük sorumluluk ister.Hak ve adalet ister.Ama en çok saygı ister.İnsanlara ve yetkililere temsil ettikleri topluluklara göre yaklaştığım gibi saygı beklemek de en doğal hakkımdır.Kibir,akıl körlüğü Başkalarına saldırarak, iftira atarak, hakaret ederek başarıya ulaşılamayacağı artık görülmelidir.”

habererdek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu